BAĞCILAR HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı yıkama işinde her daim titiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olmaktayız. Profesyonel olarak otomatik makineler ile yaptığımız işlemler ile daha iyi sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Halılarınızı yıkarken kullandığımız şampuan ve işlem seçeneği ile temiz ve hijyenik sonuçlar elde edilir. Halılarınızı evde yıkamanız size zaman ve daha fazlasından kaybetmenize neden olduğundan fabrikamız da yıkama yapılması durumunda zamanınız size kalacaktır. Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak aramanız halinde aynı gün içinde ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek halılarınızı kapıda kontrol edip teslim almaktadır. Teslim işlemi için ekibimiz evinize girmeden kapıda halılarınızı türleri ve metrekarelerine göre kontrol edip sisteme kayıt ederek teslim alır. Halılarınız gün içinde fabrikamıza getirilerek yıkama işlemi için hazırlanır. Yıkama işlemi öncesinde halılar vakumlu süpürgeler ile süpürülerek halı diplerinde kalan kalıntıların alınması sağlanır.

Halı yıkama fabrikamız da otomatik makineler ile profesyonel olarak yıkama işlemi sorunsuz olarak yapılır. Kısa süre içinde yapılan yıkama işlemi sonrasında halılarınız temiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Islatma işlemi ardından şampuanlama işlemi yapılarak bu şekilde yıkama aşamasına geçilmiş olunur. Yıkama aşamasının ardından durulama yapılarak halı üzerinde bulunan şampuan ve kirlerin akıtılması sağlanır. Durulama aşaması bitiminde halılar alınarak sıkma makinesinde fazla suyundan arındırılır. Kurutma işlemi bu sayede daha kısa süre içinde yapılabilir. Kurutma işlemi güneş görmeyen alanlarda yapıldığından bu şekilde daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Kalite kontrol aşamasında halıların doğru şekilde yıkanıp yıkanmasını kontrol edilerek gerekli olması durumunda müdahaleler yapılır. Halılarınız da leke olması durumunda leke çıkarıcı ile işlem yapılarak bu şekilde lekeler çıkartılarak halılarınız temiz olarak yıkanmış olunur.

Her çeşit halılarınızı adresinizden teslim alıp, adresinize teslim ediyoruz.

Halınız adresinizden teslim alındığı andan itibaren 72 saat içerisinde yıkanır ve adresinize teslim edilir.

Fabrikamıza ulaşan halılarınız 4 aşamadan geçerek sizlere teslim edilir.

1. Aşama Halıların tozdan arındırılma işlemi

2. Özel şampuan ve solüsyonlarımız ile halı yıkama işlemi

3. Kalite Kontrol İşlemi

4. Kurutma ve paketleme işlemi

Son teknoloji cihazlarımız ile yıkanan halılarınızda ilk günki temizliği hissedeceksiniz…

BAĞCILAR BÖLGESİ HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü, Kâzım Karabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Yüzyıl mahallelerinde sizlere hizmet vermekteyiz.bağcılar-halı-yıkama

paketlenmiş-halılarhalı-paketleme-yıkama