BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA FABRİKASI

Halıların devamlı olarak kullanılması sonucunda ile o ortamda sağlıksız bir oluşum ortaya çıkabilir. Toz, kir veya kalıntılar nedeni ile halılarda oluşan sağlıksız ortamında temizleme ile etkili şekilde çözüme ulaştırılması için ucretsiz-servisyapılacak olan temizleme işleminin kaliteli şekilde yapılması gerekir. Başakşehir halı yıkama fabrikamızda bu konuda sizlere verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde daha başarılı sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Kullandığımız otomatik halı yıkama makineleri sayesinde evde yapamayacağınız kalitede bir yıkama ve temizleme imkanını sizlere sunuyoruz. Farklı fiyat seçenekleri ile yapacağımız halı yıkama işlemlerinde halıların türlerine göre işlem yapılır. Kullanılan şampuan ile halılarınız daha parlak ve temiz bir şekilde yıkanarak sizlere en kısa süre içinde teslim edilerek daha uzun süre kullanmanız sağlanır. Yapılacak işlemler tek tek makine içinde yapılarak uygulanan kuvvet ile hijyenik temizleme işlemi yapılır. Halılar boyutları ve türleri incelenerek buna göre fiyat seçenekleri sunulur.

Son teknoloji Avrupa Standartlarında hijyenik halı yıkama hizmeti veren firmamız; yatak, yorgan, battaniye ve perde yıkama hizmetleride sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti prensibimiz olup, yıkama işleminden memnun kalmazsanız herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Halı yıkama işlemimin tamamı makine içerisinde yapıldığından daha etkili olmaktadır. Sıkma işlemine kadar bütün aşamalar makine içerisinde sırası ile yapılır. Islatma, şampuanlama, yıkama ve durulama işlemi yapılır. Bu aşamalarda makinenin uyguladığı güç ile yıkama işlemi evde yapılandan daha başarılı olarak sonuç vermektedir. Halı yıkamak bizim işimiz olduğundan sizlere de bu durumda yalnızca kalan zamanın keyfini çıkartmak olacaktır. Halı yıkama işlemi konusunda vermediğimiz hizmet ile müşterilerimize her durumda fazlası ile yardımcı olmak için kaliteli bir şekilde işlem yapıyoruz. Halılarınız teslim alınırken boyutları ve türleri incelenir ve bu şekilde kayıt edilerek alınır.

Fabrikamıza ulaşan halılarınız 4 aşamadan geçerek sizlere teslim edilir.kapida odeme

1. Halıların tozdan arındırılma işlemi
Halılarınız fabrikamıza ulaştığı andan itibaren işleme alınır ve toz alma makinesi aracılığıyla, halınız üzerindeki tozlar ve tüylerden arındırılır.

2. Özel şampuan ve solüsyonlarımız ile halı yıkama makinesinde halı yıkama işlemi
Ürünleriniz toz alma ünitesinden çıkarak solüsyon havuzunda bir süre bekletilir. ve ardından yıkama işlemine geçilir. Özel şampuanlarla yıkanan halılarınız ilk günki temizliğine ulaşır.

3. Kalite kontrol ve tüylerden arındırma işlemi
Yıkama işlemi sonrasında kalite kontrol yapılan ürünler, yıkama sonrası oluşabilecek tüylerden arındırılır.

4. Kurutma ve paketleme işlemi
Kontrolleri tamamlanan ürünler Kurutma odasında bir gün bekletildikten sonra paketlenerek adresinize teslim edilir.

Başakşehir Halı Yıkama fabrikamız ile 2 iş günü gibi bir sürede halılarınız yıkanıp, adresininize teslim edilmektedir. Teslimat için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

"Sağlığınız bizim için önemlidir." Bu nedenle halı yıkama işleminde kullandığımız tüm temizlik ürünleri kesinlikle kanserojen madde içermez. 

BAŞAKŞEHİR'DE HALI YIKAMA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELERİMİZ;

Halılarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Başta Kayabaşı Mahallesi olmak üzere Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallelerinde de hizmet vermekteyiz.

kayaşehir-halı-yıkama