Bayrampaşa Halı Yıkama Fabrikası

Devlet tarafından dışarda halı yıkamanın yasaklanmasından sonra kimi bayanlar küçücük banyolarında halılarını yıkar oldular. Ancak daracık banyoda derinlemesine temizlik olmayacağını onlar da bilmektedirler. Evsel ve halılara zarar verme ihtimali olan deterjanlar ve fırça ile halıya yedirilir. Sonra da günlerce kuruması için asılı halde bekletiriz. Onca uğraştığımız halıya dışarının tozu birikir daha evimize sermeden. Boş yere emeğimizi ve zamanımızı harcamış oluruz.

Oysa Bayrampaşa halı yıkama fabrikası makul ücretlere halınızı gelip evinizden alır ve yetmiş iki saat içerisinde teslim etmeyi garanti eder. Sizin saatlerce fırçalamayla uğraştığınız temizleme safhasını son teknoloji cihazlarla kısa sürede ve daha etkili yapmaktadırlar. Makine gücü insan gücünden daha fazla olduğundan halılarınızın derinliklerinde biriken kiri de derinlemesine yıkama sayesinde söküp atabilirler.

Ayrıca bu firmalar yurt dışından sadece halılar için özel olan deterjanlar getirmektedirler. Çabuk çözünen ve hızlıca etki etmeye başlayan bu deterjanlar bizlerin halı yıkarken kullandığı evsel deterjanlardan daha etkili temizlik sağlamaktadırlar. Evsel deterjanlar geç çözülmeleri nedeniyle halı iplerimizin arasına dolmakta ve durulamak için ne kadar çok su harcarsak harcayalım asla başarılı sonuca ulaşmamıza izin vermezler.

Tam olarak deterjandan arındırılmayan halılar da farklı bir risk oluşturmaktadır. Çocuklu evlerde çocuk cildiyle daha sık temas etmeyi sağlayan bu durum alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve sizinle sevdiklerinizi sağlığınızdan edebilir.

Halılarınızı adresinizden teslim alıp, adresinize teslim ediyoruz. ÜCRETSİZ TESLİMAThalı-paketleme

Fabrikamıza ulaşan halılarınız 3 aşamadan geçerek sizlere teslim edilir.

1. Aşama Halıların tozdan arındırılma işlemi
Halılarınız toz alma ünitesinden geçerek yıkama öncesi toz ve tüylerinden arındırılır.

2. Özel şampuan ve solüsyonlarımız ile halı yıkama işlemi
 Halılarınız tozlarından arındırılmasından itibaren solüsyon havuzumuzda bir süre bekletilir ve ardından halı yıkama makinesinde yıkama işlemi yapılır.

3. Kurutma ve paketleme işlemi
 Kurutma makinesinden geçirilen ürünleriniz, kurutma odasına alınır ve kurutma işlemi 1 gün sürmektedir. Kurutma işlemi sonrasında kalite kontrolü yapılan ürünler paketlenerek adresinize teslim edilir.

Son teknoloji cihazlarımız ile yıkanan halılarınızda ilk günki temizliği hissedeceksiniz…

Halı yıkanma tekniğine uygun olmadığı taktirde kirlerinden %100 arınmaz. Özel solüsyon ve şampuanlarımız ile son teknoloji yıkama cihazları aracılığıyla halılarınızı yıkıyoruz.kapida odeme
Halı kilim battaniye gibi yıkama yaptığımız ürünlerinizi adresinizden ücretsiz teslim alıyoruz. 

SIK SORULAN SORULAR:
Soru: Halılarım kaç günde yıkanır ?
Cevap: Genellikle 2 iş günü içerisinde halılarınızı adresinize teslim ediyoruz.

Soru: Ürünlerimin yıkamasını yaptığınız şampuan ve solüsyonlar sağlığa zararlı mıdır ?
Cevap: Yıkama işleminde kullandığımız şampuan ve solüsyonlar CE belgeli ve kanserojen madde içermez.

Soru: Bayrampaşa Halı yıkama fabrikasında yıkanan halılarımız garantili midir ?
Cevap: Halılarınız çalınmaya karşı sigortalıdır.ucretsiz-servis

İSTANBUL BAYRAMPAŞA BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER:
Altıntepsi Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Orta Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Vatan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldırım Mahallesinde hizmet vermekteyiz.

HALI YIKAMA VİDEOMUZ


bayrampaşa halı yıkama hizmetleri sunmaktayız.

6 Yorumlar

Yorumunuz