ESENLER HALI YIKAMA FABRİKASI

Aqua Burgaz ile halılarınız ilk günki gibi tertemiz

Halı yıkamak konusunda yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ile siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Kullandığımız son sistem cihazlar ile istediğimiz gibi etkili sonuçlar alıyoruz. Halı evde temizlenmesi oldukça zor bir ürün olduğundan bu konuda eski usul yıkama sistemleri yerine daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan yeni ve gelişmiş makineleri kullanıyoruz. Yeterli kapasitemiz ile her zaman hızlı hizmet vermek için esenler halı yıkama olarak sizlerin yanındayız. Halılarınızı kendi araçlarımız ile adresinizden alarak yine aynı şekilde temizlendikten sonra adresinize bırakıyoruz. Verdiğiniz adreslere gelen ekip arkadaşlarımız evinize girmeden kapıda halılarınızı inceleyerek ve kayıt ederek teslim alırlar. Bu sırada sisteme girilen bilgiler ile ne kadar ödeme yapacağınız da sizlere belirtilir.

Halılarınız kapıda alındıktan sonra araçlar ile fabrikamıza getirilir. Burada aşama aşama yapılan temizlik ile yıkama işlemi gerçekleştirilir.

Halı Yıkama işlemi günümüz teknolojisiyle beraber kullanılmasıyla  ilk günki temizliğine rahatlıkla gelebilmektedir. Temizlik BİZİM işimiz…

Fabrikamıza ulaşan halılarınız birçok aşamadan geçerek adresinize teslim edilir.kapida odemeucretsiz-servis

1. Aşama Halı Toz ve tüylerden arındırma işlemi
Halılarınız AQUA BURGAZ Halı yıkama'ya geldiğinden itibaren ilk olarak toz alma ünitemizde üzerindeki tozlar ve tüylerden arındırılarak yıkama ünitesine alınır.

2. Özel şampuan ve solüsyonlarımız ile halı yıkama işlemi
Yıkama ünitemizde özel solüsyon bulunan havuzda bir süre bekletilir ve sonrasında halı yıkama makinasına alınır. Yıkama ve durulama işlemi tamamlanır.

3. Kalite Kontrol ve Kurutma
Yıkama işlemi sonrasında halıda oluşabilecek sorunlar, kir kalıp kalmadığı kontrol edilir. ve kurutma makinasına alınır.

4. Kurutma ve paketleme işlemi
 Kurutma makinasında kurutma işlemi sonrasında halılarınız kurutma odasında bir gün bekletilir ve sonrasında paketlenerek adresinize teslim edilecek hale getirilir.

Son teknoloji cihazlarımız ile yıkanan halılarınızda ilk günki temizliği hissedeceksiniz…

Yıkama işlemi yaptığımız tüm ürünlerinizi adresinizden alıyor ve yıkama işleminden sonra ücretsiz olarak adresinize teslim ediyoruz. Güncel halı yıkama fiyat listesi için tıklayınız.

Yıkama işlemlerimizin tamamında kullanılan temizlik ürünlerinde"sağlığına zararlı olmayan" olarak tabir edilen ürünleri tercih etmekteyiz. Piyasada ilkel yöntemler ile halı yıkayan firmalara itimat etmeyiniz.

Halı yıkama fabrikamız da özellikle halıların güneş görmeden kuruması için özel alanlarımız bulunur. Bu alanlarda yapılan kurutma sayesinde halılarınız da güneş etkisi ile oluşan renk açılması veya koku gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Halılarınız türlerine uygun şekilde yıkandığından halılarda oluşabilecek istenmeyen durumlar görülmez. Kirli su tekrar tekrar diğer usullerde yapıldığı gibi bizim sistemimizde kullanılmadığından hijyenik sonuçlar elde edilir. Halılarınız başka halılar ile karıştırılmadan tek tek yıkandığından farklı durumlar veya bulaşıcı sorunlar olmaz.

Esenler Halı Yıkama Fabrikamız başlıca;

Birlik Mahallesi, Çiftehavuzlar Mahallesi, Davutpaşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kâzım Karabekir Mahallesi, Kemer Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Tuna Mahallesi, Turgutreis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Atışalanı Mahallesi, Karabayır Mahallesi adres teslim halı yıkama hizmeti vermektedir.

Tüm soru ve talepleriniz için çekinmeden bizleri arayabilirsiniz: 0 212 565 05 10 

ESENLER HALI YIKAMA VİDEOMUZ

Son Teknoloji cihazlarımız ile en hijyenik halı yıkama hizmeti sunmaktayız.


halı-yıkama-esenler