FATİH HALI YIKAMA FABRİKASI

Adet farketmeksizin Ücretsiz Servis İmkanı sunuyoruz.

 

Yıkamanın en önemli 5 faktörü vardır. Birincisi insan sağlığı ve hijyenin ön planda olmasıdır. İkincisi fiyatların vatandaşı yormayacak kadar düşük ancak kaliteden ödün vermeyecek kadar yüksek olması gerekmektedir ki AquaBurgaz, uygulanan ücret tarifesi ile hem kaliteye hem de vatandaşın kesesine hizmet etektedir. Müşteri memnuniyetini sağlanmasına büyük önem veren firmalar bu sektörün tutunan firmaları arasına girmeyi başarmaktadır. Son olarak da müşteri hakkı ve onların değerli zamanlarına duyulan saygı halı yıkamada beş temel faktördür ki Aqua Burgaz Fatih halı yıkama , bu faktörleri ilke edinerek yola çıkmış bir firmadır. Fatih’te her noktaya hizmet götüren firmayı İstanbul’daki diğer firmalardan ayrı tutan en büyük özelliği işindeki ciddiyeti, toplum ve insan sağlığını ön planda tutması, sürümden kazanmak gibi basit bir politika izlemek yerine kalite ile adını sektöre yazdırmak istemesidir. Tüm bu politikalar fabrikayı gerçek bir halı yıkama fabrikası yapmakta ve neredeyse 10 yıllık geçmişi olan halı yıkama sektöründe en önde gelen sim yapmaktadır.Her çeşit halılarınızı adresinizden teslim alıp, adresinize teslim ediyoruz. Halınız adresinizden teslim alındığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde yıkanır ve adresinize teslim edilir.

Fabrikamıza ulaşan halılarınız aşamalardan geçerek sizlere teslim edilir.ucretsiz-servis

1. Halıların toz ve tüylerden arındırma işlemi
Bu işlem bir makina aracılığı ile yapılır. Halınız ilk olarak bu işlemden geçerken üzerindeki bir takım toz ve tüylerden arındırılır.

2. Halı Yıkama İşlemi

3. Kalite kontrol 

4. Kurutma ve paketleme işlemi

Son teknoloji cihazlarımız ile yıkanan halılarınızda ilk günki temizliği hissedeceksiniz…

Firmayı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise ekipmanlarının dünya markası olan makinelerle kurulu olmasıdır. Bu makineler sayesinde halılar ve diğer eşyalar derinlemesine temizlenmekte, müşterinin kaygı ettiği bakteriler, mükroorganizmalar, halı atarları kökten yok edilmektedir. Kuralına uygun olarak yapılan bu yıkama işlemlerine bağlı olarak halılarınız tamamen kir, pis ve mikroplardan arındırılarak evlerinizin başköşesinde yerini almaya hazırlanmaktadır. Evde yüzeysel bir temizlik yaparak halılarınızı mayt, halı akarı, bakteri ve diğer zararlı mikroorganizmalardan arındırmanız neredeyse olanaksız iken, Aqua Burgaz Fatih halı yıkama bu işi 3 günlük bir süre içinde ve kuralına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

FATİH BÖLGESİ HİZMET VERDİĞİMİZ SEMT VE MAHALLELER

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, kapida odemeBalabanağa Mahallesi, Balat Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Binbirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Derviş Ali Mahallesi, Eminsinan Mahallesi, Hacıkadın Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Hırkai Şerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Hocapaşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Küçükayasofya Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Mercan Mahallesi, Mesihpaşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Molla Fenari Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Molla Hüsrev Mahallesi, Muhsinehatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstempaşa Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi, Sarıdemir Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultanahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbülefendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvarbey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Tayahatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuzsinan Mahallesi, Yavuz Sultan SelimYedikule Mahallesi ve Zeyrek Mahallesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Teslimat işlemlerimiz ücretsizdir.

fatih halı yıkama hizmetleri

6 Yorumlar

Yorumunuz