Yeni teknoloji ile halı yıkama

By admin In haberler No comments

Halı yıkama işlemi dikkat ve zahmet gerektiren bir işlem olduğundan evde yapılması sorunlar yaşanmasına ve istenilen sonucun alınamamasına neden olabilir. Profesyonel olarak fabrikamızda yapılan halı yıkama işlemi teknolojinin son sistemi olan makineler ile yapılır. Halı yıkama teknolojisi sayesinde daha temiz ve hijyenik şekilde halılarınız gerekli işlemler sonucunda sizlere teslim edilir. Kullandığımız makineler son sistem olduğundan daha temiz şekilde yıkama yapılır. Islatma, yıkama, durulama, sıkma gibi aşamalarda makine ile etkili olacak şekilde işlemler sırası ile yapılır. Makine de bulunan boşaltma sistemi sayesinde kirli su dışarı atılarak bu şekilde yeniden kullanılmaz. Durulama aşamasında temiz su ile yapılan durulama sayesinde bol su kullanılarak halılarınızın daha temiz şekilde durulanması sağlanır. Fabrikamız da bulunan halı yıkama makineleri ile evde yapamayacağınız bir şekilde yıkama işlemi kısa süre içinde yapılır.

Halı yıkama teknolojisi ile verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde öncelikle halılarınız türlerine göre ayrılarak bu şekilde gerekli olan müdahaleler yapılır. Her çeşit halı fabrikamızda bulunan teknoloji sayesinde sorun yaşanmadan kolayca yıkanabilir. Kullandığımız teknoloji sayesinde halılarınız daha temiz bir şekilde yıkanarak sizlere teslim edilir. Halılarınız zamanla kullanıldıkları alanda toz ve kalıntılar nedeni ile sağlıksız bir ortam oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle evde yıkama yapılması durumunda etkili sonuçlar alınamadığı gibi kurutma işlemi güneş gören alanlarda yapıldığından halılarda istenmeyen bir koku oluşmasına neden olunabilir. Evde yıkama yaparken harcanan güç, şampuan, su ve zaman daha fazla olacağından ve bu iş sizi zorlayacağından etkin bir sonuç alınamaz. Halı yıkama işleminde sizlere sunduğumuz teknoloji ile bütün bu işlemler yıkama makinelerine konulan halılar için teknoloji sayesinde kolayca yapılır. Bütün işlemler el değmeden makine içerisinde yapıldığından daha kaliteli sonuçlar elde edilir.

Halı yıkama teknolojisi ile sizlere sunduğumuz yıkama işlemlerimiz de istediğiniz her halı için aynı şekilde işlem yapılır. Yeterli kapasitemiz sayesinde makinelerde yıkama işlemi aktif bir şekilde yapılarak belirtilen süre sonunda halılarınız size teslim edilir. Kullandığımız antibakteriyal özel şampuanlar sayesinde halılarınız daha hijyenik ve temiz yıkanmaktadır. Kullandığımız halı yıkama makineleri suyu boşaltım yapıp tekrar yeni su aldığından diğer makineler gibi aynı suyu tekrar tekrar kullanmadan temizleme yapılmasını sağlar. Temiz su ile yapılan durulama sonucunda halınızda şampuan kalıntıları olmadan da işlem tamamlanmış olur. Profesyonel olarak yıllardır verdiğimiz hizmet sırasında kullandığımız teknoloji ile en iyi ve kaliteli sonuçları vermek için çalışıyoruz.

aqua-burgaz-halı-yıkama